Подорож до міста Харкова!

Погожого літнього дня 05 червня   учні Синівської ЗОШ відвідали  «першу столицю» України - місто Харків. Спочатку екскурсанти побували у мальовничому Фельдман-екопарку, основною складовою якого є зоопарк, що налічує близько 2000 тварин.

11:27 09.06.2021

Останній дзвоник у Синівській громаді

8 червня пролунав останній дзвоник для випускників шкіл Синівської громади.  Цього року навчання в школах завершили 29  дев'ятикласників і 15 учнів 11-х класів.

16:15 08.06.2021

Турнір з футболу в Синівській ТГ

З метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді на сільському стадіоні села Синівка   2 червня 2021 року пройшов турнір з футболу. У змаганнях взяли участь 3 команди: збірна Синівської ТГ, команда ДПТНЗ «Синівського ПАЛ», та команда з м.Гадяч «Молодь Гадячини».

17:12 02.06.2021

Шашковий турнір у закладах освіти Синівської ТГ

Сьогодні, 02 червня 2021 року,  згідно календаря Спільних спортивних змагань між ДПТНЗ «Синівськийй професійний аграрний ліцей» та закладами освіти  Синівської ТГ відбувся шашковий турнір.

15:01 02.06.2021

У Синівській громаді відзначали День захисту дітей

В перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідний край. Справжнє дитинство повинно бути яскравим, різнобарвним, цікавим і затишним.

10:03 02.06.2021

Підготовка до літнього оздоровчого періоду в ЗДО Синівської ТГ

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. Для працівників дошкільного навчального закладу літо – це відповідальна пора. Адже необхідно створити належні умови , щоб реалізувались дитячі мрії, з'явились нові яскраві враження, малюки зміцніли, засмагли, відпочили , а ще - дізналися багато нового .

10:00 28.05.2021

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи.

10:53 26.05.2021

День села Синівка!

Минають роки, змінюються  покоління, а добрі традиції  залишаються незмінними.

08:56 25.05.2021