Колегія

05.01.20121 відбулася колегія відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради (ОТГ) при сільському голові Тихоненку О.І.

13:49 08.01.2021

Новий шкільний автобус для учнів Синівської ЗОШ!

29 вересня дітей, які навчаються у Синівській ЗОШ та проживають за межею пішохідної доступності, чекав приємний подарунок. Заклад освіти отримав сучасний  шкільний автобус, призначений для підвезення учнів.

16:23 05.10.2020

Семінар працівників клубних закладів

18 вересня  відбувся семінар працівників клубних закладів відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради. На ній було розглянуто та проаналізовано роботу закладів в період карантину, надавалися рекомендації по обслуговуванні відвідувачів. Обговорювалася подальша робота працівників клубних закладів на ІV квартал.

14:11 22.09.2020

НЕ ВМРЕ ГЕРОЇВ ВІЧНА СЛАВА ІЗ БОЛЕМ ЗМІШАНА ГІРКИМ.

29 серпня Указом Президента України встановлено Днем пам'яті захисників України, які загинули захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Для вшанування пам'яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат, зберігши тим самим мирне життя на більшій території України.

08:16 07.09.2020