НЕ ВМРЕ ГЕРОЇВ ВІЧНА СЛАВА ІЗ БОЛЕМ ЗМІШАНА ГІРКИМ.

29 серпня Указом Президента України встановлено Днем пам'яті захисників України, які загинули захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Для вшанування пам'яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат, зберігши тим самим мирне життя на більшій території України.

08:16 07.09.2020

Булінг

Традиційно причиною батьківських нарікань і не зовсім приємних виховних моментів для того, хто не вивчив урок і отримав низьку оцінку, є двійки-трійки у щоденнику. Причин для виховних моментів побільшало відтоді, як на законодавчому рівні у нашій країні введено відповідальність за булінг. І діти, і батьки повинні знати: булінг – не просто зло, яке зачіпає підліткове середовище, а ще й в окремих ситуаціях привід сплатити немалий штраф. І платити його будуть батьки того, хто дозволяє собі принижувати однокласника чи товариша по школі.

23:52 25.07.2020