"Разом до перемоги!"

Дата: 08.11.2022 13:02

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації "Про проведенняя обласного фізкультурно-оздоровчого онлайн-заходу серед учнів "Разом до перемоги!", з метою стимулюваненя розвитку фізичних якоситей, сприяння патріотичному вихованню учнівської молоді, на підтримку Збройних Сил України та волонтерського руху Сумщини із 12 до 17 жовтня 2022року відбувся обласний фізкультурно-оздоровчий онлайн-захід серед учнів "Разом до перемоги!" в якому взяли участь учні закладів середньої освіти Синівської сільської ради. Відповідно затвердженого списку переможців та призерів фізкультурно-оздоровчого онлайн-заходу маємо результути:

Вільна боротьба:              І місце -  Гарагуля Кіра - Колядинецький навчально-виховний комплекс;

ІІІ місце - Кузьменко Віталій - Саївський навчально-виховний комплекс.

Спортивна акробатика:    ІІ місце - Назаренко Максим -  Капустинська загальноосвітня школа І-ІІІступенів.

Вітаємо переможців! Бажаємо  тільки перемог та побільше спортивних  досягнень. Нехай ця перемога буде у вашому  житті  лише однією з багатьох.