Розпочався ІІ етап Всеукраїнських олімпіад

Дата: 08.11.2022 13:29

05 листопада 2022року стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. І традиційно , розпочався  він олімпіадою з української мови та літератури. Олімпіада проходила на базі Синівської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів  із суворим дотриманням законодавства України в частині забехпечення заходів безпеки, пов"язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, запобігання поширенню на території україни гострої респіаторної хвороби COVID - 19 та з дотриманням принципів академічної доброчесності. В олімпіаді взяло участь 9 учнів 7-11 класів. Підсумки олімпіади проводили члени жюрі вчителі-філологи закладів освіти Синівської сільської ради.

Вітаємо  усіх учасників з початком ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та бажаємо нашим інтелектуалам впевнено крокувати до особистих перемог, якісної підготовки та високих результатів!