Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради

Як створити недискримінаційне середовище у школі:

Дата створення: 14:10 30.07.2021

Як створити недискримінаційне середовище у школі: покрокова інструкція для директора Забезпечення рівного доступу до освіти і неупередженого ставлення до всіх дітей — такі ж важливі завдання директора школи, як і забезпечення якості освітньої діяльності школи.

Оздоровлення дітей продовжується

Дата створення: 10:47 30.07.2021

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Відділу освіти Синівської сільської ради є забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей громади. Зокрема, в цьому напрямі продовжується співпраця із Благодійним фондом «Нові вершини».

У закладах освіти Синівської ТГ тривають ремонти приміщень

Дата створення: 09:53 30.07.2021

З метою створення належних умов для навчання і виховання дітей у закладах освіти Синівської ТГ продовжується інтенсивна підготовка закладів освіти до нового навчального року. Тривають ремонти шкільних приміщень, спортивних залів, інженерних мереж.

В селі Синівка буде утеплено фасад дитячого садочка «Золота рибка»

Дата створення: 08:39 27.07.2021

На останньому засіданні Кабінет Міністрів підтримав запит народного депутата України Максима ГУЗЕНКА і погодив виділення держсубвенції для соціально-економічного розвитку на території Роменського району.

Підготовка закладів освіти Синівської громади до 2021/2022 навчального року

Дата створення: 16:01 23.07.2021

З метою підготовки закладів освіти Синівської сільської ради  до початку нового 2021/2022 навчального року проводяться  ремонтні роботи перших класів закладів загальної середньої освіти, проводяться поточні ремонти приміщень будівель усих закладів освіти, ігрових та спортивних майданчиків.

Робоча зустріч з представниками району

Дата створення: 15:14 16.07.2021

15 липня 2021 року до нашої громади завітали перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ спільно з начальником відділу освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Роменської районної державної адміністрації Мариною СУШКО.

Сучасний комп’ютерний клас у Синівській ЗОШ!

Дата створення: 08:37 14.07.2021

Сонячний  літній день 13 липня запам’ятався учням Синівської ЗОШ черговим приємним та надзвичайно актуальним подарунком. За кошти місцевого бюджету  для дітей придбано 14 сучасних комп’ютерів. Це дозволить учням активно працювати з новими комп’ютерними програмами, учителям – щоденно застосовувати інформаційно-комунікаційні технології в освітньому процесі.

Свято козацької слави "Калнишева рада"

Дата створення: 16:50 12.07.2021

З нагоди 30-річчя Незалежності України та 330-річчя від дня народження останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського в селі Пустовійтівка Роменського району 11 липня  пройшло  традиційне  свято козацької слави "Калнишева рада". В рамках свята в Пустовійтівці пройшли виставки, концерти, фестивалі, інші шоу-програми, серед яких фестиваль вуличної їжі, показові виступи вершників, козацькі забави для дітей.  Відкрився фестиваль народної творчості «Козацька пісня в серці лине» за участю кращих колективів та окремих виконавців Роменського району, зокрема Синівську територіальну громаду представили кращі її колективи.

Продовжується робота по оздоровленню та відпочинку дітей Синівської ТГ

Дата створення: 16:26 05.07.2021

З метою належного проведення оздоровчої кампанії відділом освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради здійснюються відповідні заходи, націлені на практичну реалізацію права кожної дитини на оздоровлення та відпочинок.  Так сьогодні, 5 липня 2021 року, відкрив кампанію по оздоровленню та відпочинку дітей благодійний фонд «Нові вершини». Під час відпочинку діти будуть забезпечені змістовим дозвіллям, матимуть можливість не тільки зміцнити здоров’я, але й активно провести свій час, беручи участь у різних спортивних змаганнях, розважально-освітніх програмах, конкурсах, квестах, майстер-класах.

28 червня. День Конституції України!

Дата створення: 21:32 28.06.2021

28 червня наша держава відзначає особливе свято – День Конституції України. Це знаковий день для кожного з українців, незалежно від місця їх проживання – у великих мегаполісах чи мальовничих селах, в Україні чи за кордоном.