Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради

Вакцинація - найефективніший спосіб захиститись від важкого перебігу COVID-19

Дата створення: 21:16 09.09.2021

Провести 2021/2022 навчальний рік безпечно допоможе вакцинація від COVID-19 та дотримання профілактичних заходів. Адже школа може стати епіцентром поширення коронавірусу.

Мітинг до дня визволення с.Синівка від фашистських загарбників

Дата створення: 18:20 09.09.2021

Сьогодні 09 вересня 2021 року біля меморіалу слави відбувся мітинг присвячений 78 річниці з дня визволення с.Синівка від німецько-фашистських загарбників. Разом з учнями та викладачами ДПТНЗ "Синівський ПАЛ"та Синівської ЗОШ І-ІІІст, працівниками відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму, виконавчим апаратом Синівської сільської ради(ТГ) та жителями села вшановували пам'ять мовчазних героїв нашого села бо саме в цей день 09.09. 1943 року синівчани нарешті вдихали вільне вересневе повітря своєї місцевості. 78 років тому село було визволено від гніту німецько-фашистських загарбників. Із року в рік, ми нащадких тих полум'яних поколінь, з великою шаною, гордість та смутком   йдемо прекласти коліно перед своїми героями. Ми надійно оберігаємо память, передаючи її, як святиню, у спадщину поколінням.

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ГРОМАДИ

Дата створення: 22:31 01.09.2021

1 вересня 2021 року у навчальних закладах Синівської територіальної громади відбулося свято – День знань, яке знаменує  досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

Серпнева конференція педагогічних працівників Синівської громади

Дата створення: 20:29 29.08.2021

Серпнева конференція - особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов'ю до професії. Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок марафону довжиною ще в один рік.

Сучасна опорна школа – вектор успіху громади!

Дата створення: 15:55 27.08.2021

Під такою назвою 26 серпня 2021 року відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників спільно з представниками органів влади, місцевого самоврядування на базі Краснопільської загальноосвітньої школи

Відбулися урочистості з нагоди святкування 30-ї річниці Дня Незалежності України та Дня Прапора України

Дата створення: 20:12 24.08.2021

Серпень – особливий місяць, бо він несе нам чудові свята – День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України.

Готовність закладів освіти Синівсської ТГ до нового навчального року

Дата створення: 17:42 19.08.2021

19 серпня 2021 року з  метою здійснення контролю за станом готовності навчальних закладів Синівської  ОТГ  до роботи в новому 2021-2022 н. р.  відбувся об’їзд  всіх закладів загальної середньої  та дошкільної освіти. Робоча комісія особливу увагу зосередила на готовність навчальних закладів до роботи в умовах Нової української школи, створення нового освітнього простору та безпечних умов перебування дітей у закладах. Усі заклади освіти влітку провели великий об’єм ремонтних робіт і продемонстрували належну готовність до нового 2021-2022 навчального року.

Акцяї – забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України!»

Дата створення: 14:03 12.08.2021

З метою вшанувати пам’ять загиблих воїнів АТО/ООС, захисників України, висловлення подяки військовослужбовцям та їх сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності та національної гідності країни, підтримки та формування патріотичної свідомості та настрою населення, в Україні уже традиційно за ініціативи громадськості та учасників АТО/ООС проводиться тематичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України!». нас від війни, подякувати та підтримати близьких наших героїв. Забіг проходить в рамках державних заходів присвячених Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

11 серпня 2021 року на базі відділу освіти Синівської сільської ради відбулася нарада працівників освіти, які задіяні в організації харчування.

Дата створення: 08:34 12.08.2021

11 серпня 2021 року на базі відділу освіти Синівської сільської ради  за участі  помічника лікаря-епідеміолога Липоводолинського відділу державного  нагляду за дотриманням санітарного законодавства Роменського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області., начальника відділу освіти  Синівської сільської ради відбулася нарада працівників освіти, які задіяні в організації харчування.