Онлайн нарада

Дата: 20.10.2023 21:52

17 жовтня 2023 року відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти під керівництвом начальника відділу освіти, молоді,спорту,культури та туризму Синівської сільської ради Людмили ЛЕПСЬКОЇ. Під час наради були розглянуті наступні питання:

• про організацію освітнього процесу в закладах освіти;
  • про виконання заходів обласної програми "Молода генерація" у 2023 році;
  • про посилення роботи щодо профілактики негативних проявів в учнівському колективі.

Важлива увага  була зосереджена на  організацію та проведення олімпіад з навчальних предметів.Також на нараді були обговорені питання якості харчування , контролю за харчуванням з боку керівників .  Людмила Миколаївна акцентувала увагу на проведенні заходів, зорієнтованих на психологічнй допомозі дітям та посиленні роботи, спрямованої на недопущення негативних проявів в учнівському середовищі  співпраця з територіальними органами ювенальної превенції та спеціалістом із безпеки, профілактика суїцидальної поведінки, булінгу, домашнього насильства.