Благодійний соціально-освітній проєкт "Flowers4school"

Дата: 06.12.2022 21:30

Благодійний соціально-освітній проєкт  "Flowers4school"

В листопаді 2022 року стартував благодійний соціально-освітній проєкт  "Flowers4school", організований асоціацією квіткових виробників Нідерландів  та України. Капустинський ліцей Роменського району Сумської області  успішно пройшов реєстрацію та отримав  набір посадкового матеріалу. Довгоочікуваний бокс із цибулинами квітів надійшов у останні дні листопада та містив  тюльпани, нарциси, гіацинти, алліуми, хіонодокси, лілії. Незважаючи на холодну погоду, квіти були висаджені. Працівники закладу підготували ґрунт, а вже наступний етап був доручений дітям та учителям.
      Від імені колективу закладу керівник Оксана іванівна Сірик висловлює   щиру вдячність організаторам  цього благодійного проєкту за надану можливість стати його учасниками.
 Залишається чекати теплих весняних днів, перших сходів і буйного цвітіння барвистих  квітів. Нехай вони принесуть нам перемогу та надію на відродження нашої квітучої України.