Безкоштовна підготовка до НМТ - 2023

Дата: 25.02.2023 18:16

Громадська спілка «Освіторія» запустила серію безоплатних вебінарів на онлайн-платформі «iLearn» для підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023. Вебінари проведуть досвідчені експерти-предметники.

На платформі «iLearn» https://ilearn.org.ua/ від ГС «Освіторія» вже традиційно розпочалася серія вебінарів для підготовки учнів до НМТ-2023. За весь час платформою скористалися понад 260 тис. українських школярів.

Щотижня на iLearn будуть проводити онлайн-заняття з чотирьох предметів: української мови, історії України, математики та англійської. Учні зможуть не лише повторити матеріал, але й поставити запитання викладачам, а також перевірити знання завдяки тестуванню на платформі. Вебінари триватимуть упродовж чотирьох місяців, безпосередньо до складання НМТ.