День Захисту дітей в Синівській громаді

Дата: 04.06.2024 09:40

Фото без опису

1 червня традиційно відзначається у нашій громаді Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди в усіх закладах культури проводилися культурно - розважальні та конкурсні програми. Дитячі посмішки, обійми та гарний настрій — усім цим супроводжувався цей день. День Захисту дітей, ми відзначаємо в умовах війни, жорстока реальність наповнила його справжнім сенсом. Значна частина дітей в Україні, на жаль, перебуває у небезпеці. Діти – це найголовніше, що ми маємо у житті. Наш святий обов’язок зробити все, аби маленькі українці перебували у безпеці, відчували захист, підтримку та любов, мали люблячу сім’ю та безтурботне дитинство. Цього дня працівники культури та бібліотекарі дарували їм щасливі моменти дитинства, які так прагне відібрати наш ворог. Віримо, що завдяки відвазі та мужності наших захисників та захисниць, мир і спокій повернуться на нашу землю. Наші діти заслуговують жити в країні, де панує мир, де вони можуть сміятися, мріяти та рости щасливими. Хочеться подякувати нашим спонсорам ТОВ "Діамант - Агро" та ТОВ "АГРО ОСНОВА" за фінансову підтримку у проведенні свят.