Інформаційно- просвітницький захід "Школа виживання"

Дата: 24.04.2024 09:14

У Синівському ліцеї фахівці ДСНС Ярослав ШКАРУПА та Юрій БІЛОНОЖКО спільно з спеціалістом із безпеки в освітньому середовищі Наталією КАРПЕЦЬ провели інформаційно-просвітницький захід "Школа виживання”. Для школярів було організовано декілька навчальних локацій, на яких учням розповідали про правила поведінки під час пожежі, при виявленні вибухонебезпечного предмета, про безпеку на дорозі тощо. Фахівці продемонстрували дітям зразки вибухонебезпечних предметів, пояснили, що у разі такої знахідки слід бути досить обережним, відійти на безпечну дистанцію і терміново повідомити Службу порятунку чи поліцію. Також дали змогу приміряти учням бронежилет та захисну каску. Працівники Служби порятунку поспілкувалися зі школярами про те, що таке безпека, чому не можна нехтувати дотриманням правил безпечної життєдіяльності, а поліцейські нагадали про правила безпеки на дорозі.