Про посилення роботи щодо профілактики негативних проявів в учнівському колективі

Дата: 17.10.2023 09:57

У рамках профілактики над негативними проявами в учнівському середовищі 17 жовтня в проведено заняття -тренінг для керівників закладів освіти спеціалістом із безпеки в освітньому середовищі Наталією КАРПЕЦЬ спільно з дільничим громади Сергієм РИБКОЮ при сільському голові Олегу ТИХОНЕНКО  щодо попередження негативних явищ серед дітей та молоді в учнівському колективі. . Під час заходу присутні розглянули ряд проблемних питань, що стосуються дітей і молоді. Зокрема, обговорили запобігання та протидію булінгу, попередження суїцидальної поведінки серед підлітків, профілактику негативних проявів у закладах освіти , організацію роботи з дитячої бездоглядності та безпритульності в  громаді.