Мінна небезпека: дітям про обережність поводження з вибухонебезпечними предметами"

Дата: 21.12.2023 15:55

21 грудня спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі Наталія Карпець спільно з представником державної служби надзвичайних ситуацій Ярославом Шкарупою з метою підвищення рівня обізнаності дітей з питань безпеки життєдіяльності, виховання навичок безпечної поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях, відвідали здобувачів освіти Синівського ліцею та провели заняття на тему: "Мінна небезпека:дітям про обережність поводження з вибухонебезпечними предметами". Навчаючи підростаюче покоління важливих правил пожежної та мінної безпеки, маємо надію, що дитина, все-таки, зможе в будь якій непередбачуваній ситуації застосувати знання та вміння швидко та правильно зорієнтуватися . Під час спілкування розповіли маленьким друзям як треба поводитись, щоб не стати учасником надзвичайної події, пояснили, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем, недбалість при використанні різноманітних електроприладів, навчили правильних дій під час пожежі, в разі знаходження небезпечної знахідки. Важливо донести інформацію до дітей в доступному та цікавому форматі. Приємно було спостерігати активність дітвори під час руханки «Коли сирену чуєш, то ЗСУ працює», що дала змогу не тільки відпочити, розслабитися, але й повторити алгоритм дій під час сигналу повітряної тривоги, правила поводження в укритті. Наостанок, набуті знання закріпили в ході проведення гри «Можна. Не можна», а задля їх удосконалення роздали дітям пам’ятки з Правилами пожежної та мінної безпеки.