IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 04.04.2024 13:50

Добіг кінця IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Синівську громаду гідно представили Бурик Аліна учениця 11 класу Синівського ліцею з української мови та літератури  та Кошарна Анна учениця 9 класу Колядинецького ліцею з фізики. Дівчата не тільки продемонстрували знання з предметів та уміння виконувати завдання олімпіадного рівня, а й проявили здатність наполегливо працювати, долати труднощі та перемагати. За результатами олімпіадних завдань  АЛІНА та АННА нагороджені  Дипломами учасників і сертифікатами для отримання академічного гранту на покриття вартості першого року навчання на бакалаврських або магістерських програмах у Київській школі економіки.

Вітаємо Бурик Аліну і Кошарну Анну з високими досягненнями і бажаємо подальших перемог і звершень!