І етап Всеукраїнського фестивалю конкурсу "Молодь обирає здоров' я"

Дата: 15.03.2024 10:07

З метою пошуку та підтримки обдарованих, талановитих дітей та учнівської молоді, їх підготовки до участі в заходах всеукраїнського та міжнародного рівнів у 2024 році серед закладів освіти Синівської сільської ради був проведений І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу « Молодь обирає здоров’я». Синівський, Колядинецький та Саївський ліцеї представили літературно-музично-спортивні міні-композиції та усі заклади загальної середньої освіти взяли участь у конкурсі плакатів. Усі роботи спрямовані на пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя, цікавого та змістовного дозвілля, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та життя. Виступи у міні-композиціях поєднують різні жанри, стилі та види мистецтва, позитивно зорієнтовані , демонструють власні досягнення молоді у формуванні здорового способу життя. Сценарії виділяються оригінальністю ( Колядинецький та Синівський ліцеї ), авторським підходом до сценарію ( Синівський ліцей) , музичним та художнім оформленням ( Колядинецький та Синівський ліцеї), емоційністю виступу ( Саївський ліцей). Переможці І етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу « Молодь обирає здоров’я» у номінаціях :

1.1. літературно- музично- спортивна міні-композиція,

1.2. плакати.

Номінація: літературно- музично- спортивні міні-композиції

І місце – Колядинецький ліцей Синівської сільської ради ІІ місце – Синівський ліцей Синівської сільської ради ІІІ місце – Саївський ліцей Синівської сільської ради,

Номінація : плакати

І місце - Саївський ліцей Синівської сільської ради,

ІІ місце- – Синівський ліцей Синівської сільської ради,

Капустинський ліцей Синівської сільської ради

Колядинецький ліцей Синівської сільської ради

Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!!!!