Ще одна перемога в III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 31.01.2024 21:09

31 січня 2024 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Структура комплекту завдань з біології для учнів 8-11 класів складалася із тестів різних типів: вибір однієї правильної відповіді із чотирьох запропонованих; вибір усіх можливих правильних відповідей із п’яти запропонованих; встановлення відповідності; встановлення логічної послідовності; біологічних задач тощо. Олімпіадні завдання з біології для учнів 8-11 класів були спрямовані на виявлення: розуміння учнями біологічних явищ і процесів; рівня сформованості критичного мислення, аналітичних навиків, що сприяє формуванню ґрунтовних знань та підвищенню мотивації вивчення біології. Щиро вітаємо Кошарну Анну та її наставницю Грицан Любов Миколаївну із зайнятим ІІІ місцем на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології! Бажаємо подальших впевнених ПЕРЕМОГ!