Перемога у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Дата: 26.01.2024 20:59

26 січня 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Інтелектуальне змагання проведено у дистанційному режимі з відеоспостереженням. Олімпіада з хімії традиційно складалася з двох турів: теоретичного та практичного. Запропоновані учасникам комплекти завдань містили розрахункові та аналітичні задачі компетентнісного змісту, виконання яких сприяло перевірці розуміння учасниками особливостей будови речовин, механізмів проходження хімічних реакцій, лабораторних методів одержання речовин, розділення сумішей, ідентифікації наявності їх складових. Синівську громаду на ІІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії представила дев’ятикласниця Синівського ліцею Альона КОЗЮРА, яка успішно виконала завдання теоретичного та практичного турів олімпіади, виборовши 3 місце. Щиро вітаємо Альону КОЗЮРУ та її наставника, учителя хімії Тамару ГМАР, з перемогою! Бажаємо креативності та подальших успіхів.