Благодійний захід "Найзаповітніше бажання Катрусі"

Дата: 26.12.2023 09:25

26 грудня 2023 року в Синівському будиеку культури відбулася вистава для дітей "Найзаповітніше бажання Катрусі" на підтримку ЗСУ. В цій виставі розкриваються проблеми сьогодення,розлуки батьків і дітей у зв'язку з військовою агресією рф. Велика кількість чоловічого населення України пішли захищати рідну землю та цілісність нашої неньки.Сучасне дитяче покоління здебільшого не мають змоги часто бачитись із своїми батьками. Тому, головній героїні вистави найзаповітнішим  бажанням на новорічні свята було зустрітися з татусем і завершення війни нашою ПЕРЕМОГОЮ.На завершення глядачі у залі аплодували стоячи. Сільський  голова Олег ТИХОНЕНКО подякував учасникам театру за емоції, які вони подарували під час перегляду жителям громади, за збір благодійної допомоги для підтримки Збройних Сил України, а також за те, що кожен, у цей непростий час для нашої країни, як може долучається і всіма можливими способами допомагає.