Фінал "Cool Games"

Дата: 12.12.2023 13:55

Довгоочікуваний та напружений обласний фінал «Cool Games». На Сумщині яскраво стартували фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games», який проводиться з метою реалізації ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч». На базі Сумського державного університету за право представляти Сумщину у ІІІ віковому дивізіоні на всеукраїнському рівні боролися 10 команд із Сумького, Роменського, Конотопського, Охтирського, Шосткинського районів та м.Суми.  Синівську сільську раду гідно представили здобувачі освіти Синівського ліцею. Попри складні умови в країні через збройну агресію російської федерації, естафети відбувалися з урахуванням безпекової ситуації та з дотриманням вимог воєнного часу. Шквал емоцій, сльози радості та поразки – все це складова запеклої, принципової боротьби за звання найкращих. Фізичний розвиток наших дітей особливо важливий у сьогоднішніх реаліях! Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!