Підсумки проведення І та ІІ етапів XIV Міжнародного мовно- літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 15.11.2023 10:05

Серед учнів загальної середньої освіти Синівської сільської ради було проведено І та ІІ етап XIV Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. У І етапі конкурсу участь взяли 33 здобувачі  освіти Синівського ліцею, 34- Колядинецького ліцею, 15 - Саївського ліцею та 7 Капустинського ліцею. У ІІ етапі участь взяли 6 здобувачів освіти Синівського ліцею. Переможцями визнано:

1. Марченко Любов Іванівна (5 клас)
  2. Муренко Софія Сергіївна (6 клас)
  3. Ткаченко Софія Романіва (7 клас)
  4. Тарасенко Богдан Вікторович (10 клас)
  5. Бурик Аліна Іванівна (11 клас)                                                                                                                                                                                                                    Щиро вітаємо переможців та бажаємо успіхів!!!