І етап Всеукраїнського фізкультурно- оздоровчого заходу "Cool Games"

Дата: 09.11.2023 11:06

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 24.01.2023 № 15 ОД   серед учнів закладів освіти проведено І етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу "Cool Games" з метою реалізації ініціативи Президента України "Пліч-о-пліч", збільшення рухової активності учнів у закладах освіти Синівської територіальної громади був проведений шкільний етап змагань та визначені команди - І етапу змагань між закладами загальної середньої освіти територіальної громади. Синівський та Колядинецький ліцеї представили по 3 команди в усіх дивізіонах,Саївський та Капустинський ліцеї - по 2 команди. Переможцями стали:

І дивізіон

Заклад освіти Зайняте місце
1 Капустинський ліцей І місце
2 Колядинецький ліцей ІІ місце
3 Синівський ліцей ІІІ місце
4 Саївський ліцей ІV місце

ІІ дивізіон

№ з/п Заклад освіти Зайняте місце
1 Капустинський ліцей І місце
2 Синівський ліцей ІІ місце
3 Колядинецький ліцей ІІІ місце

ІІІ дивізіон

№ з/п Заклад освіти Зайняте місце
1 Синівський ліцей І місце
2 Саївський ліцей ІІ місце
3 Колядинецький ліцей ІІІ місце

Команди Капустинського(ІІ дивізіон) та Синівського (ІІІ дивізіон) ліцеїв візьмуть участь у зональному районному етапі конкурсу. Щиро бажаємо успіхів!!!!