Ухвала серпневої конференції педагогічних працівників 2022року

Дата: 31.08.2022 17:50

1. Відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради:

1.1. Спрямувати роботу відділу освіти, педагогічних колективів закладів освіти на створення умов для забезпечення рівного доступу здобувачів освіти до якісної освіти, для реалізації державних освітніх стандартів, сучасних підходів до організації навчання, виховання й розвитку особистості, на підвищення якості надання освітніх послуг в умовах Нової української школи.

Упродовж 2022-2023 навч. року

1.2. Забезпечити підготовку закладів освіти до нового навчального року.

До 31 серпня 2022 року

1.3. Здійснити систему заходів щодо підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період, запровадження енергозберігаючих технологій, створення безпечних умов праці, пожежної безпеки та посилення контролю за раціональним і цілеспрямованим використанням бюджетних коштів.

До 01 жовтня 2022 року

1.4. Продовжувати оптимізацію та модернізацію мережі закладів загальної середньої освіти відповідно до потреб і запитів громадян, з урахуванням демографічних та фінансово-економічних чинників.

Постійно

1.5. Забезпечувати оснащення закладів освіти сучасною матеріально-технічною базою.

Постійно

1.6. Сприяти створенню необхідних умов для інклюзивного навчання у закладах освіти для забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами.

Постійно

1.7.   Сприяти розвитку  позашкільної освіти шляхом укладання угоди про співпрацю з липоводолинським БДЮ та дотримуватися вимог законодавства в частині забезпечення рівного доступу дітей до позашкільної освіти відповідно до їх особистісних потреб та потреб громади .

Упродовж 2022-2023 навч. року

2. Відділу освіти, молодлі, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради :

2.1. Проаналізувати результативність участі учнів у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін 2021-2022 навчальному році та розробити шляхи покращення роботи з обдарованою молоддю.

Жовтень 2022 року

2.2. Ужити дієвих заходів щодо залучення школярів до науково-дослідницької діяльності, вчасного виявлення та підтримки обдарованих дітей, сприяння розкриття їх здібностей через організацію з ними гурткової та індивідуальної роботи за напрямами наукових досліджень, проведення інтелектуальних конкурсів, турнірів.

Упродовж 2022-2023 навч. року

2.3. Посилити та урізноманітнити форми й методи національно-патріотичного виховання дітей та молоді, активно залучаючи до цього органи учнівського самоврядування та громадські організації.

Упродовж 2022-2023 навч. року

3. Керівникам закладів освіти:

3.1. Завершити підготовку закладів освіти до нового 2022-2023 навчального року.

До 31 серпня 2022 року

3.2. Освітній процес у закладах загальної середньої освіти у 2022-2020 навчальному році організувати відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від  11.07.2022 №1/7707-22 «Про підготовку закладів до нового навчального року та опалювального сезону в умовах воєнного стану» Інструктивно – методичні матеріали щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності

Упродовж 2022-2023 навч. року

3.3. Продовжити роботу щодо ефективного впровадження інформаційно-комунікаційних технологій під час освітнього процесу.

Підвищувати рівень володіння педагогічних працівників новітніми технологіями через подальшу реалізацію програм із комп’ютерних технологій, профільних курсів  тощо.

Упродовж 2022-2023 навч. року

3.4. З метою недопущення росту злочинності, безпритульності та бездоглядності, інших негативних проявів серед дітей та учнівської молоді спланувати роботу з підлітками, які належать до групи «ризику», спрямовуючи зусилля на формування здорового способу життя, профілактики та усунення негативних явищ, створення безпечного учнівського середовища.

Упродовж 2022-2023 навч. року

3.5. Спланувати у закладах освіти заходи з національно-патріотичного виховання дітей і молоді  щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання  в системі освіти України. №1038 від 29.07.2019р.

Постійно

3.6. З метою надання якісних освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіти:

3.6.1. При організації освітнього процесу з дітьми з ООП керуватися листом МОН України від 05.08.2019 №1/9-498 «Методичні рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах освіти».

Упродовж 2022-2023 навч. року

3.6.2. Сприяти створенню умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Упродовж 2022-2023 навч. року

3.7. Створювати сучасне розвивальне середовище в закладах дошкільної освіти, спрямоване на комплексний розвиток психічного, розумового, духовного потенціалу дитини дошкільного віку.

Постійно

3.8. Забезпечувати наступність дошкільної і початкової освіти в умовах функціонування Нової української школи.

Упродовж 2022-2023 навч. року

3.9. Посилити відповідальність за розвиток і модернізацію фізичного виховання та належний рівень рухової активності учнів.

Упродовж 2022-2023 навч. року

3.10. Зміцнювати матеріально-технічну базу закладів загальної середньої освіти, у тому числі шляхом залучення до цього процесу підприємств, організацій, батьків, громадськості, спонсорів тощо.