Випускний 2021!!!

Дата: 27.06.2021 17:02

Сьогодні музика лунає гучно всюди

І тане в квітах урочистий зал

В очах у кожного і радість, і надія-

У нас шкільний останній бал.

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Залишились в минулому ЗНО. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал. Атестати про повну загальну середню освіту та вітання з виходом у “велике життя” отримали 15 випускників Синівської громади.

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітала спеціаліст І категорії відділу освіти Синівської сільської ради Тетяна Авраменко. Після урочистого шикування відбувся концерт, під час якого випускникам вручали заслужені відзнаки й цінні подарунки.

Випускники віддали належну шану своїм вчителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. Випускні класи дарували присутнім святкові випускні композиції, а потім – випускний вальс.