Відкриття меморіальної дошки Олександру Марченко

Дата: 02.11.2023 20:58

02 листопада в Синівському ліцеї урочисто відкрито меморіальну дошку Олександру МАРЧЕНКО – колишньому учневі ліцею, курсанту Національної Академії сухопутних військ, герою, який загинув, захищаючи цілісність і недоторканність нашої держави. До пам’ятного заходу долучилося керівництво Синівської ТГ, працівники, рідні, близькі, знайомі, вчителі та учні ліцею . Усі, хто знав Олександра, говорили: він був сміливим, мужнім, завжди прагнув справедливості. Учасники заходу вшанували пам’ять захисника, який віддав своє життя за самостійність і незалежність України, хвилиною мовчання. Теплі, зворушливі слова говорили про героя директор ліцею Андрій КУЛИБАБА, голова Синівської ТГ Олег ТИХОНЕНКО, директор ТОВ ФГ "Обрій" Роман БІЛОКУР. Проникливі слова про тяжкі часи, які нині переживає наша держава звучали з уст учнів ліцею. Після хвилини мовчання, якою вшанували героя, до меморіальної дошки поклали квіти – вічна пам’ять Герою.