Сучасна опорна школа – вектор успіху громади!

Дата: 27.08.2021 15:55

Під такою назвою 26 серпня 2021 року відбулася обласна серпнева конференція педагогічних працівників спільно з представниками органів влади, місцевого самоврядування на базі Краснопільської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради Сумської області. Участь у цьому традиційному масштабному заході взяла делегація освітян Синівської громади у складі заступника Синівського сільського голови Владислава ОВЧАРЕНКА, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради Людмили ЛЕПСЬКОЇ, спеціаліста Надії СТАТИВИ та заступника директора з навчально-виховної роботи Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталії ГУЩІ.

Під час пленарної сесії  з вітальним словом виступили голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, голова постійної комісії Сумської обласної ради з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, туризму, спорту, молодіжної політики, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, материнства та дитинства  Магомед ГАЛАЄВ, депутати Верховної Ради України Тетяна СКРИПКА та Ігор МОЛОТОК, голова Сумського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Сергій ОСАДЧИЙ. Кращі освітяни області  були нагороджені відзнаками голови Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, Грамотами Народного Депутата України.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА у своєму виступі окреслила  конкретні  кроки розвитку кожної складової освітньої галузі Сумщини. Лейтмотивом її виступу стали ідеї здорового способу життя як запоруки успіху особистості, компетентнісний підхід, дитиноцентризм та вмотивований, відповідальний учитель. Вікторія ГРОБОВА нагородила освітян, імена яких занесено до Обласної Дошки Пошани «Педагогічна гордість Сумщини».

У рамках основної частини обласної серпневої конференції освітяни проаналізували досягнення, потреби, визначили основні завдання на новий 2021-2022 навчальний рік, працюючи за тематичними платформами «Реформування освіти в умовах децентралізації», «Опорний заклад – шлях до якісної освіти в громаді», «Інклюзивний освітній простір територіальної громади», «Позашкілля і опорна школа:партнерство заради успішної дитини», «Рухова активність-складова здорового шкільного середовища», «Сучасний учитель – запорука якісної освіти».