«Світ не без добрих людей!»

Дата: 09.11.2021 15:49

«Світ не без добрих людей!»- такі слова хочеться  сказати  людям, хто не байдужий до  проблем освітніх закладів.  У рамках проєкту  «ГРОМАДОТВОРЕЦЬ» у Саївському НВК  проведена заміна  трьох віконних рам на  сучасні пластикові в їдальні, яка влітку перенесена до  закладу та  проведено  електропостачання  для обладнання  харчоблоку згідно вимог. Ці заходи спрямовані  для організації якісного харчування, економії енергоносіїв та  комфортного перебування здобувачів освіти.

Педагогічний та учнівський  колективи щиро вдячні  керівництву ТОВ СК «АГРО» за  надану допомогу, сільському голові Синівської сільської ради Тихоненку О. І. за   постійну турботу за дітей. Нехай доля буде прихильною до Вас, життя наповнюється справжнім щастям, а здоров’я і благополуччя тільки примножується.