Підсумки І етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров"я"

Дата: 29.03.2023 15:02

На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2023 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України  від 28.11.2022  № 1063, листа КЗ СОР ОЦПО № 23 від 25.01.2023 року, наказу відділу освіти Синівської сільської ради № 13-ОД від 25.01.2023 року « Про проведення І етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу « Молодь обирає здоровя»   з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, підтримки творчо обдарованої учнівської молоді у 2023 році серед закладів освіти Синівської сільської ради був проведений І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу « Молодь обирає здоров’я». Усі заклади загальної середньої освіти взяли участь у конкурсі літературно-музично-спортивних міні-композицій та у конкурсі плакатів, Синівський та  Саївський ліцеї – у конкурсі фотографій та Колядинецький та Саївський ліцеї – у конкурсі малюнків. Усі роботи спрямовані на пропаганду та роз’яснення серед молоді переваг здорового способу життя, цікавого та змістовного дозвілля, формування безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та життя. Рззлянувши всі матеріали маємо Список переможців І етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу « Молодь обирає здоров’я»

Номінація: літературно- музично- спортивні міні-композиції

І місце – Синівський ліцей Синівської сільської ради

ІІ місце – Колядинецький ліцей Синівської сільської ради

ІІІ місце – Саївський ліцей Синівської сільської ради,

Капустинський ліцей Синівської сільської ради

Номінація : плакати

І місце - Саївський ліцей Синівської сільської ради,

ІІ місце-   – Синівський ліцей Синівської сільської ради,

Капустинський ліцей Синівської сільської ради

ІІІ місце - Колядинецький ліцей Синівської сільської ради

Номінація : фотографії

І місце- Синівський ліцей Синівської сільської ради,

ІІ місце - Саївський ліцей Синівської сільської ради,

Номінація : малюнки

І місце –

ІІ місце – Колядинецький ліцей Синівської сільської ради,

Саївський ліцей Синівської сільської ради

Вітаємо всіх учасників та переможців! Бажаємо подальших успіхів!