Безпека життя – запорука щасливого майбуття!

Дата: 24.05.2023 13:53

Безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу, реалізація всеукраїнського  проєкту «Клас безпеки»  в закладах освіти – актуальні питання сьогодення.

27 квітня у Синівському ліцеї відбулося урочисте відкриття «Класу безпеки».

На заході були присутні заступник Синівського сільського голови Владислав ОВЧАРЕНКО, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради Людмила ЛЕПСЬКА, поліцейський офіцер Синівської громади Сергій РИБКА, інспектор ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції Анастасія ГРЕБЕНЮК та представники Роменського районного управління Головного управління ДСНС в Сумській області.

Синівські ліцеїсти оригінально представили наявні у Класі безпеки  зони: психологічну, пожежну, мінної безпеки, домедичної допомоги, безпеки життєдіяльності, ігрову та зону перегляду. Сестра медична Карина СПАЩУК  продемонструвала  майстер-клас «Домедична допомога при  пораненнях в умовах воєнного часу».

Фахівці ДСНС Ярослав ШКАРУПА та Юрій БІЛОНОЖКО цікаво розповіли присутнім про правила поведінки під час пожежі, нагадали правила  мінної безпеки та алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Поліцейський офіцер громади Сергій РИБКА звернув увагу дітей на обов’язкому дотриманні правил дорожнього руху та розповів про відповідальність неповнолітніх за порушення цих правил.

Інспектор ювенальної превенції Роменського районного відділу поліції Анастасія ГРЕБЕНЮК  обговорила з ліцеїстами питання профілактики булінгу в учнівському середовищі.

Насамкінець заходу діти ознайомилися зі службовими автомобілями,  спецзасобами,  побували у ролі рятувальників-пожежників, працівників поліції та отримали масу позитивних емоцій.