І етап обласного фестивалю - конкурсу родинних гербів "Я.Родина.Україна"

Дата: 10.10.2023 09:30

З метою створення умов для вивчення історії роду, збереження його традицій та духовної єдності поколінь, підвищення ролі родини в національно - патріотичному вихованні дітей було проведено І етап обласного фестивалю - конкурсу родинних гербів "Я.Родина.Україна" серед закладів загальної середньої освіти Синівської територіальної громади. Участь у І етапі обласного фестивалю - конкурсу родинних гербів "Я.Родина.Україна" взяли Синівський ліцей у 2-х вікових категоріях (Костян Аліна 7 клас, Левченко Ярослав 2 клас), Колядинецький ліцей (2-а вікова категорія - Ткаченко Денис, 6 клас), Капустинський ліцей (1-ша вікова категорія - Пустовіт Захар, 1 клас) та Саївський ліцей (1- ша вікова категорія - Нестеренко Давид, 1 клас). До процесу створення герба усі родини підійшли творчо і відповідально. Усі герби відповідають вимогам конкурсу з дотриманням вимог геральдики, естетично оформлені, описи гербів та творчі роботи про історію роду викладені чітко,логічно, послідовно, інформаційно наповнені.

Переможцями І етапу обласного фестивалю - конкурсу родинних гербів "Я.Родина.Україна" визнано:

І вікова категорія (діти 6 - 10 років)- Пустовіт Захар (Капустинський ліцей Синівської сільської ради)

ІІ вікова категорія (11 - 14 років) -Костян Аліна (Синівський ліцей Синівської сільської ради)