День здорового харчування

Дата: 17.10.2023 08:42

16 жовтня - Всесвітній день здорового харчування. Здорове, правильне харчування, є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів її здоров’я. Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо». Тож у закладах освіти Синівської сільської ради  з метою залучення уваги дітей до проблем харчування в сучасному суспільстві було підготовлено і проведено годину спілкування під девізом  «Про здоров’я дбаємо – корисну їжу вживаємо» .   Учні ознайомилися з  інформацією про те, яка їжа є корисна, а яка шкідлива. Що вживання вітамінів є дуже корисним для дитячого організму. Діти збагатили свій досвід про навички і культуру належного здорового харчування. Тож харчуйтеся правильно, не шкодуйте часу на приготування здорової свіжої їжі, відмовляйтеся від швидкого харчування і ви істотно зміните своє життя на краще!