Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради

Зі святом останнього дзвоника

7 червня  у всіх навчальних закладах громади мало відбутися Свято останнього дзвоника.

Діти мали прийти на святкову лінійку, отримати грамоти за успіхи в навчанні, попрощатися зі школою, хтось на час літніх канікул, а хтось назавжди.  В цей день ми мали б радіти зустрічі один з одним на шкільному святі, набажати дітям чудових слів, але в умовах воєнного стану вітаємо їх за допомогою інтернету. 

Це, без перебільшення, був складний навчальний рік для дітей, вчителів та батьків, адже майже весь рік діти провели на дистанційному навчанні. Спочатку через коронавірус, потім війна. Останні 3 місяці стоять «мовчки» закриті класи та ігрові кімнати в садочках, пустіють шкільні подвір’я та гойдалки.  5 здобувачів освіти нашої громади зустрічає цей день  за кордоном. 

Маю велику надію, що у вересні діти підуть до садочків та шкіл. А випускники зможуть спокійно обрати навчальний заклад у містах: Суми, Харків, Чернігів, Київ.

Вітаю всіх із закінченням цього нелегкого навчального року. Бажаю миру нашій Україні, щасливого дитинства, шкільних років та чудових літніх канікул – дітям.

Випускникам – щасливої життєвої дороги! Незабутніх вражень, щасливих подій, здійснення задумів, втілення мрій! Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє, справджуються завжди заповітні мрії. Хай палають в серці почуття високі, а доля дарує повні щастям роки.

Терпіння і віри всім дорослим аби пережити ці складні часи.

 

Начальник відділу освіти Синівської сільської ради Людмила Лепська« повернутися до списку новин