Відділ освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради

З днем працівника культури!

                        Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Тож прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Вона ніколи не продається і не купується. Культура – це не робота, а місія, яка несе добро та красу. Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу.

Люди таких творчих професій особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей, робити все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною.

Бажаємо теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. майстрам народної творчості, аматорським колективам невичерпної енергії, нових мистецьких перемог, цікавих креативних ідей, успішного втілення в життя творчих задумів.  

Міцного вам здоров’я, сил та енергії для нових творчих звершень, людської шани і вдячності!

 

 « повернутися до списку новин