Відбувся II етап ХХII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 02.12.2021 09:35

З метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури та традицій українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу 27 листопада 2021 року відбувся ІІ  етап  ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь 25 здобувачів освіти 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Синівської ОТГ. Юні філологи продемонстрували знання з  орфографії, лексикології, фразеології, вміння будувати різножанрові твори та висловлювати власну думку.

За рішенням журі перші місця посіли:

Марченко Любов, учениця 3 класу Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Ловигіна Л.І.);

Ларченко Даря, учениця 5 класу Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Марченко В.П.);

Гусліста Альбіна, учениця 9 класу Синівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Кулибаба А.П.);

Пилипенко Яна Олегівна, учениця 11 класу Саївського навчально-виховного комплексу ( учитель Цюх Л.М.)

Бажаємо  переможцям ІІ етапу успіхів на ІІІ ( обласному) етапі  Конкурсу, який відбудеться 18 грудня 2021 року!