Театралізоване дійство «Четвертий мудрець»

Дата: 17.01.2022 08:16

Святковий настрій, різдвяні розваги та подарунки! Усе це отримали здобувачі освіти Синівської ТГ 15 січня  під час зустрічі з волонтерами благодійного фонду «Нові вершини».

Глядачі переглянули цікаве театралізоване дійство "Четвертий мудрець" за участю талановитих акторів. Це повчальна біблійна історія про народження  Ісуса  Христа та незвичайні дива, які  міг творити Спаситель.

На завершення зустрічі діти отримали солодощі, із задоволенням сфотографувалися з улюбленими персонажами, обмінявалися взаємними  враженнями та компліментами.

Учні Синівської ТГ та їх батьки щиро вдячні начальникові відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Синівської сільської ради Людмилі ЛЕПСЬКІЙ  за організацію такого прекрасного заходу, а благодійному фонду «Нові вершини» - за змістовну різдвяну виставу та подарунки.